Ремонт дисків

Виберіть тип автомобіля

Автомобільні диски є доволі дорогою деталлю, яка вимагає уваги власника та догляду.

Ремонт дисків компанією «Талфорт» складається з наступних етапів:

- діагностика автомобільного диска;

- усунення пошкоджень;

- фарбування диска (за необхідності).

Перед початком процедури ремонту диска проводиться ретельна діагностика його дефектів на сучасному обладнанні, після чого Вам буде запропонуємо відповідний ремонт. В разі виявлення небезпеки подальшої експлуатації ремонт колісних дисків виконуватись не буде, оскільки Ваша безпека на дорозі є нашим головним пріоритетом. Наше обладнання дозволяє ремонтувати диски з мінімальним пошкодженням лакофарбового покриття. Ми пропонуєм якісний ремонт дисків від R12 до R20.

В процесі ремонту завжди враховуються фізико-механічні зміни, що відбулися з колісним диском при деформації, і, використовуючи ці дані, обирається певний спосіб усунення пошкоджень.

Багаторічний досвід роботи компанії «Талфорт» дозволяє гарантувати бездоганне виконання термінових і складних замовлень по ремонту автомобільних дисків.

Рихтування металевих дисків

При пошкодженні штампованого диска, виробленого з високоміцної сталі, відновлення здійснюється шляхом попереднього прогрівання, а потім піддається обробці. Цей процес називається прокаткою. З його допомогою можна вирівняти диск повністю або усунути невелике ушкодження в одній його частині. . Після того, як поверхня диска вирівнюється, проводиться контрольний замір і виконується остаточна правка диска. Таким шляхом, за короткий час диск набуває свою колишню форму та зберігає міцність.

Прокатка неприпустима тільки в єдиному випадку - коли обід колеса містить дуже великі тріщини і розриви, а також при сильному його відриві від маточини. Диски з невеликими ушкодженнями можуть ремонтуватись шляхом холодної прокатки.

Застосування новітніх верстатів дозволяє досягти ідеального балансування коліс після першої прокатки, а також уникнути їх випадкового пошкодження при механічному впливі.

Рихтування легкосплавних дисків

Рихтування легкосплавних дисків здійснюється шляхом видавлювання пошкодженої ділянки. Більшість дисків під час рихтування не нагрівають, що забезпечує збереження їх міцності. При серйозній деформації диск нагрівається до 60°С.