Гарантія на шини до вантажних автомобілів

1. Умови гарантії:

1.1. Гарантія поширюється виключно на шини пневматичні автомобільні ТМ Force.
1.2. Гарантія надається на визначений строк, що обчислюється від дати придбання (купівлі) Товару і не може перевищувати 12 місяців (надалі «гарантійний строк»),
1.3. Гарантійне зобов’язання може мати місце у випадку експлуатації та зносу шини до 80% протектора протягом 12 місяців (надалі «гарантійний випадок»)
1.4. Гарантійне зобов’язання залежить від того, що настало раніше п.1.2 або п.1.3.

Гарантія поширюється на автомобільні шини ТМ Force, незалежно від того, зумовлено вихід з ладу виробничими недоліками шини або недоліками експлуатації, в наступних випадках:

2.1. Пошкодження в разі перенавантаження шини;
2.2. Пошкодження в разі невідповідності тиску в шинах рекомендованому виробником;
2.3. Пошкодження під час монтування та/або демонтування шини на диск;
2.4. Пошкодження в разі технічних несправностей транспортного засобу;
2.5. Пошкодження в разі настання ДТП;
2.6. Пошкодження в разі наїзду шини на сторонні предмети;
2.7. Пошкодження в разі контакту шини з хімічними та іншими речовинами.

I наступних випадках:

3.1. Закінчення гарантійного строку та не настання гарантійного випадку;
3.2. Якщо гарантійний строк або випадок настав і власник торгової марки уже виконував гарантійне зобов’язання, що підтверджується гарантійним талоном з зазначенням Серійного Номеру Товару, не залежно від гарантійного строку або випадку, зазначеного в п.1.2 та 1.3;
3.3. Гарантійні зобов’язання не покривають всі прямі або опосередковані збитки Покупця, пов'язані з виходом з ладу шини ТМ Force.

4. Порядок надання гарантії:

4.1. В разі настання гарантійного випадку покупець має звернутися до Власника ТМ Force за адресою: вул. Миру 1-А, с. Шкарівка, Білоцерківський район, Київська область, 09170 та надати:
- Заявку з вказаною причиною настання гарантійного випадку;
- Оригінал заповненого гарантійного талону; Фотографію ушкодженої шини, серійного номера, найменування Товару, результатів замірів глибини бігової поверхні шини.
4.2. Власник ТМ Force розглядає заявку Покупця протягом одного робочого дня з моменту звернення та приймає рішення щодо заміни Товару або компенсаційної виплати, або обґрунтованої відмови у гарантійному зобов’язанні.
4.3. При настанні гарантійного випадку, власник ТМ Force зобов'язаний відправити власними силами і за власний рахунок НОВУ ШИНУ ТМ Force однієї і тієї ж марки на протязі трьох робочих днів з моменту прийняття висновку по гарантійному випадку.
4.4. У випадку відсутності відповідного Товару тієї ж марки Власник ТМ Force має право здійснити компенсаційну виплату.
4.5. У разі заміни Товару на новий тієї ж марки, гарантійний строк і гарантійний випадок на замінену шину більше не розповсюджуються.
4.6. Компенсаційні виплати здійснюються без врахування пробігу.