Підбір шин

автомобільні шини
за оптимальними
цінами

Підбір дисків
Підбір дисків

автомобільні диски
за оптимальними
цінами

Підбір шин

Сервісні центри

Чому варто купувати шини та диски в інтернет-магазині «Talfort»?

Тільки наш інтернет-магазин пропонує унікальну можливість застрахувати себе від пошкодження шин та дисків в процесі експлуатації. Адже усім відомо, що офіційна гарантія на шинно-дискову продукцію поширюється тільки на заводський брак. Наша ж компанія пропонує Вам розширену гарантію практично на весь строк експлуатації продукції , яка включає в себе:
- безкоштовний ремонт шин, у разі виявлення в процесі експлуатації будь-якого ушкодження, включаючи порізи, проколи, розриви та здуття на боковинах.
У разі неможливості проведення ремонту, проводиться безкоштовна заміна шини на аналогічну.

«Talfort»  – це мережа шинних центрів з досвідом роботи більше 15 років, що дозволяє використовувати накопичений досвід для найбільш ефективного сервісу. 
Структура нашого каталогу шин дозволяє швидко підібрати варіанти з необхідними характеристиками завдяки винятковій системі фільтрів. Будь-який  відвідувач «Talfort»  може самостійно підібрати та придбати шини за мінімальною ціною. 
Варто пам'ятати, що шини – це єдина сполучна ланка між автомобілем та дорогою. Вони безпосередньо впливають на керованість, гальмівні якості, прохідність, витрату палива, рівень комфорту і шуму. Тому не варто на них економити!
 За своїм призначенням шини  поділяються на: 
-    автомобільні шини (для легкових авто), 
-    шини для позашляховиків (відрізняються більш «суворим» протектором), 
-    мотошини (для мотоциклів та мопедів), 
-    шини для мікроавтобусів і комерційних автомобілів (мають більшу вантажопідйомність),
-    вантажні шини (для великих вантажівок). 
За сезонністю шини поділяються на:
-     літні шини (для експлуатації в теплу пору року, з середньодобовою температурою 
вище + 7°С),
-    зимові шини, в тому числі  шиповані (для експлуатації в холодну пору року, з середньодобовою температурою нижче +7 °С, з протектором для надійного зчеплення на снігу та льоду) 
-    всесезонні шини (шини, які можуть експлуатуватися протягом усього року). 
Визначившись з вищезазначеними параметрами шини, слід вказати її розмір. Варто зауважити, що бажано дотримуватись розміру, який зазначено в інструкції з експлуатації автомобіля. 
Зазвичай розмір шини вказується в наступному вигляді: 185/60R14 82T, де 
185 - ширина протектора шини в мм; 
60 - висота профілю шини, в процентному співвідношенні від її ширини; 
R - вказівка на те, що це шина радіальної конструкції; 
14 - внутрішній діаметр шини в дюймах (діаметр колесного диска, на який одягається шина); 
82 - індекс навантаження шини; 
Т - індекс швидкості шини. 
Також зазвичай на боковині вказують і дату виробництва шини у вигляді чотирьох цифр. Наприклад: 2509 , де 25 – тиждень випуску, 09 – рік випуску шини. Отож, шину було виготовлено на 25 тижні 2009 року. 
Шини з направленим малюнком протектора важливо встановлювати відповідно до покажчика напряму обертання, що має вигляд великої стрілки або стрілки з написом «Rotation».
При виборі виробника шин, особливу увагу слід приділити відомим брендам, оскільки вони пропонують товари зі збалансованим співвідношенням ціни і якості.  Практика показує, що навіть при наявності колосального асортименту шин і дисків не завжди можна підібрати оптимальний варіант , що задовольнить усі вимоги автомобіля та водія. Саме для цього наш колектив намагається охопити усіх лідерів даної індустрії по всьому світу, щоб знайти оптимальне рішення для кожного клієнта!

Показати

ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК

  • Купити шини Nokian
  • Купити шини Rosava
  • Купити шини Premiorri
  • Купити шини Tatko
  • Купити шини Strial
  • Купити диски Disla
  • Vianor
  • LastikPark