talfort - продаж шин

Хороша шина здебільшого виявляється економнішою за більш дешеву. Дешеві шини, акційні ціни на шини, шини за зниженими цінами — всі ці обіцянки тішать вухо водія, якому потрібна нова літня або зимова «гума». Однак після придбання дешеві шини можуть стати причиною набагато більшої кількості видатків, ніж високоякісні літні або зимові шини. 


Вирішальний вплив на робочі характеристики, довговічність і опір коченню мають багатошарова будова шини та гумові суміші, що використовуються для її виготовлення. Таким чином, довговічна шина з низьким опором коченню може виявитися економнішою за більш дешевий альтернативний варіант. 


Наприклад, за нижчою ціною можуть продаватися старі моделі, які тим не менш є якісними та безпечними. Водії можуть користуватись результатами порівняльних тестів, які регулярно проводять декілька авторитетних автомобільних видань. 


Хороша літня або зимова шина може залишатися безпечною на один або два сезони довше ніж її дешевий аналог. Це безпосередньо впливає на вартість водіння.

Компанія Талфорт є шинним дистрибутором вже більше 15 років і працює офіційно із торговими марками Toyo, Bridgestone, Michelin, Pirelli, Lassa, Orium, Strial, Continental, Barum, Matador, Hankook, Nexen, Premiorri, Rosava, тому гарантує найкращу ціну як для звичайних водіїв та корпоративних клієнтів. Всі шини продаємо з ПДВ.

При покупці шин надається послуга зберігання за 1 грн. Вартість зберігання шин на Талфорт коштує 600 грн.

Де зберігати? Температура в приміщенні не повинна піддаватися різким перепадам, а також не перевищувати + 25С, і опускатися нижче + 0С. Приміщення повинно бути сухим, теплим, вентильованим. Неприпустимо попадання опадів, вологи, утворення конденсату. Необхідна захист від попадання прямих сонячних променів. Не рекомендується сусідство з агресивними хімічними речовинами, а також потрапляння на поверхню ПММ, розчинників, фарби. 

Згідно даних Асоціації Шинників України на Талфорт обслуговується 35% водіїв міста Луцьк. Ми обслуговуємо будь-які види легкової та спеціальної техніки. Всі майстри шиномонтажу проходять щорічну сертифікацію. 

Ремонт металевих дисків передбачає прокатку диска на рихтувальних верстатах. Але потрібно пам`ятати що таке рихтування годиться лише для металевих дисків та легкосплавних при незначних ушкодженнях. Рихтування дисків здійснюється способом видавлювання пошкодженої ділянки. Ми не нагріваємо диски під час рихтовки, зберігаючи їхню міцність.