Наші послуги

Шиномонтаж та балансування коліс

Заправка газом

Сезонне зберігання шин

Ремонт дисків

Ремонт шин

Аргонне зварювання дисків

Якщо необхідне зварювання литих дисків – самим оптимальним варіантом може стати застосування аргонодугового зварювання.

Наші переваги

Офіційний імпортер

Всі Шини які ми продаємо завозяться офіційно - відповідно вони розраховані на наші температурні умови та розраховані для наших доріг!

Обладнання Beissbarth

Важливим є те, що всі роботи проводяться на професійному німецькому обладнанні

Знижки для постійних клієнтів

Для наших постійних клієнтів діє система знижок

Відтермінування

Шини в розсрочку, без переплати.

Гарантія від виробника на 5 років

На всі шини які куплені і встановлені у нашій мережі діє гарантія від виробника на термін експлуатації до 5 років

Оплата частинами

У нас ви маєте можливість придбати товар у розстрочку

Замовлення товару якого немає в наявності

На всі шини які куплені і встановлені у нашій мережі діє гарантія від виробника на термін експлуатації до 5 років

Шини: завдання, види, типи малюнків

Шини зобов'язані забезпечити якісний контакт і зчеплення автомобіля з дорожньою поверхнею, тим самим гарантуючи безпеку руху. Зимові та літні шини виконують основне завдання по- різному, саме тому вони відрізняються складом гумової суміші й малюнком протектора. Гума зимової шини завжди м'якша, а її протектор вирізняється великою кількістю ламелів — вузьких прорізів у малюнку. Також для умов лютої зими розроблені шиповані шини, які не втрачають своїх властивостей протягом усього терміну експлуатації і за останні роки значно знизили рівень шуму, підвищивши свою комфортність. Якщо автомобіль більшість часу пересувається містом, для нього краще підібрати зимову фрикційну (нешиповану) шину.

Всесезонні шини призначені перш за все для країн із дуже м'яким кліматом, у якому опади у вигляді снігу є рідкісним і нетривалим явищем. Всесезонна шина має усереднені характеристики, що не дозволяють улітку досягти певного рівня швидкості, а взимку не можуть забезпечити властивий зимовим шинам короткий гальмівний шлях.

Шини поділяються за типами малюнків: спрямовані, ненаправлені й асиметричні. Ненаправлена шина є найдоступнішою за ціною і універсальна у встановленні. Найчастіше саме таким типом шин заводи-виробники укомплектовують свої авто при складанні.

Спрямований малюнок протектора забезпечує хорошу керованість на мокрій поверхні, оскільки з плями контакту швидше видаляється вода, ефективно запобігаючи акваплануванню. При встановленні шини з направленим малюнком протектора необхідно стежити за маркуванням у вигляді стрілки з написом Rotation, що вказує правильний напрямок обертання колеса. У разі неправильного встановлення шина втрачає властивості, будучи не в змозі забезпечити якісний опір акваплануванню.

Асиметричні шини вирізняються поліпшеною керованістю автомобілем на високих швидкостях на сухій поверхні. \і Також при поїздках на великі відстані вони забезпечують більший комфорт, оскільки одна з їхніх основних характеристик — малошумність. Асиметрична шина має два типи малюнка: для дощу і для сухої погоди. При її встановленні теж необхідно стежити за маркуванням, аби не переплутати зовнішню і внутрішню сторони, позначені словами «outside» і «inside» відповідно.

Маркування шин

Всю інформацію про шини можна дізнатися з маркування на їїбоковині: модель, типорозмір, індекс навантаження, індекс швидкосгі, сезонність, дата і країна виробництва, а також індикатор зносу протектора.

Як правило, індикатори зносу протектора є виступами на дні канавки малюнка. При стиранні протектора до рівня даного виступу шина підлягає обов'язковій заміні, оскільки знижуються її зчіпні властивості. Існує і зручніша система перевірки ступеня зносу шини: на центральній частині протектора нанесені цифри, що позначають рівень його глибини. У процесі експлуатації шина поступово зношується, і цифри, які повідомляють про остаточну глибину протектора, стираються. Компанія Nokian Tyres звертає увагу на той факт, що для забезпечення максимального зчеплення з дорожньою поверхнею залишкова глибина протектора шини не повинна бути менше 4 мм.

Для автомобілів класу SUV рекомендується купувати моделі шин,які мають маркування sport utility. Вони відрізняються від аналогічних моделей для легкових машин перш за все більшою міцністю, підвищеним індексом навантаження, який забезпечує їхню здатність витримувати вагу авто даного класу. Встановлення на позашляховик шини, призначеної для легковиків, загрожує її розривом під час руху.

Технологія Run Flat

Одна й та ж модель шини може бути виконана з використанням технології Run Flat або ж без неї. Шина, у маркуванні якої присутній цей термін, володіє наступними особливостями. Ця технологія забезпечує більшу міцність шини, підсиливши її боковини, що дозволяєу разі проколу або ж порізу колеса зі швидкістю до 80 км/год. проїхати до найближчого шинного центру. Крім того, вона дозволяє проїхати близько 150 км на повністю спущеній шині. Однак після проколу чи порізу шина з маркуванням Run Flat не підлягає відновленню і подальшій експлуатації.

Якщо ви не впевнені у правильності свого вибору, ви завжди можете звернутись у нашу компанію, де професійні консультанти допоможуть обрати найкраще.

Розмір шин

При першій комплектації на Вашому автомобілі розмір шин визначається конструкторами автомобіля і виробниками шин з урахуванням всіх аспектів експлуатації. При їх заміні не слід змінювати розміри, тип, індекси навантаження й швидкості, не проконсультувавшись попередньо з фахівцем.

МОНТАЖ І ДЕМОНТАЖ ШИН

Ці операції повинні проводиться тільки професіоналами з використанням належного устаткування. Неправильний монтаж може стати причиною пошкодження шини, камери чи ободу. Монтаж безкамерної шини без камери допускається тільки на диски для безкамерних шин. Не рекомендується монтувати безкамерну шину разом з камерою. Якщо подібний монтаж повинен бути виконаний, при його здійсненні камеру слід накачувати дуже повільно, щоб полегшити вихід повітря, який може залишитися між камерою та покришкою. Монтаж безкамерної шини на обід для камерної шини проводиться обов’язково з камерою. Монтаж камерної шини на обід для безкамерних або на обід для камерних шин здійснюється тільки разом з камерою. Слід використовувати новий вентиль при кожній заміні покришки.

ВНУТРІШНІЙ тиск шини

Дотримання норми внутрішнього тиску шини дуже важливе для забезпечення безпеки руху.

Недостатній рівень внутрішнього тиску призводить до перегріву шини, що може стати причиною її пошкодження.

Це призводить до руйнування шини і різкої втрати тиску.

Негативні наслідки недостатнього внутрішнього тиску не завжди дають знати про себе відразу і виявляються лише через деякий час після того, як Ви відновили внутріїиній тиск до норми. Необхідно регулярно, через кожні два тижні, перевіряти рівень внутрішнього тиску, не забуваючи при цьому про запасне колесо. Контроль повинен проводиться на «холодній» шині, тому що в результаті нагрівання при експлуатацїї тиск в ній ^підвищується.

ДОГЛЯД ЗА ШИНАМИ

Потрібно регулярно проводити ОГЛЯД ШИН, звертаючи особливу увагу на: протектор, щоб перевірити ступінь зносу, наявність порізів, місцевих пошкоджень і сторонніх предметів (часток гравію, цвяхів і т.д.); боковини, щоб перевірити наявність порізів, розтріскування, ступінь зносу та аномальні деформацїї.

Слід невідкладно встановлювати причини виникнення аномалій при русі: сильні вібрацїї, відхилення авто від прямого курсу і т.д. У разі втрати тиску, слід негайно зупинитися, тому що рух при внутрішньому зниженому тиску призводить до пошкодження елементів конструкції' шини. Необхідно демонтувати шину і визначити причину втрати тиску. При наявності будь- якого пошкодження потрібно звернутися до спеціаліста, щоб дізнатися його думку про необхідність чи можливість ремонту. ЗАМІНА ШИН Варто регулярно перевіряти глибину протектора. На шинах є іїідикатори, за якими власник автомобіля може визначити стугіїнь зносу протектора. Чим вищий ступінь зносу, тим більший ризик просковзування на мокрій дорозі. У випадку заміни двох шин, з точки зору поведінки автомобіля на дорозі, рекомендується монтувати нові шини або найменш зношені на задню вісь. Якщо монтуються шини,що вже були в експлуатації, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

ОСНОВНІ ФАКТОРИ,ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ДОВГОВІЧНІСТЬ шин

Незалежно від вже перерахованих факторів термін служби значної кількості шин зменшиться через: швидкість та стиль керування: нерівні дороги, різке прискорення руху та часте гальмування. Всі ці фактори створюють умови, які можуть значно зменшити термін служби шин (при швидкості 1 ЗО км/год шина зношується врази швидше, ніж при швидкості 70 км/ год); а також температура навколишнього середовища; перевантаження: при перевантаженні шини на 20% її термін служби зменшується на ЗО %; недостатній рівень внутрішнього тиску: при тиску на 20% нижче норми спостерігається зниження терміну служби в середньому на 30%; удари: бордюри тротуарів, рух по вибоїнах на високій швидкості, каміїїня та інші перешкоди можуть бути причиною пошкодження шини, наслідки яких не завжди виявляються відразу.

Досвідчені фахівці шинних центрів "TALFORT" завжди допоможуть Вам кваліфікованими порадами та нададуть повний спектр послуг обслуговування шин на найсучаснішому обладнанні.

У нас Ви також знайдете найбільший асортимент шин.