Меню
м. Луцьк, вул Карбишева, 6а
Наша адреса:
м. Луцьк, вул Карбишева, 6а
Час роботи
Час роботи магазину:
 • Пн-пт - 09:00 - 18:00
 • Сб - 10:00 - 16:00
 • Нд - вихідний

Особливості вибору зимових шин для авто

Як вибрати зимові шини для свого автомобіля?

Як тільки настає холодна пора року терміново необхідно змінити літній комплект гуми на зимовий, адже це дозволить вам забезпечити комфортне управління вашого транспортного засобу, або навіть вберегти своє життя. Дуже важливим є розуміння, як саме купувати зимову резину, щоб забезпечити максимальний комфорт, довгий строк служби та безпеку.Особливості зимових шин.

Основною перевагою перед літніми та всесезонними є хімічний склад суміші, яка додається у склад шин і надає властивості гумі залишатись м'якою навіть за температури нижче 7 °C. Також протектор містить більшу кількість глибоких канавок, відомих як ламелі. В середньому протектор вищий на 10% від інших типів гуми. Ці властивості забезпечують якісне зчеплення не тыльки із засніженою чи обледенілою дорогою. а й значно зменшують гальмiвний шлях на асфальті. Зауважимо, що для кліматичних умов України варто змінювати шини на зимові коли середньодобова температура опускається менше 10 градусів тепла.


Види зимових покришок.

Зимові покришки розподіляються на 3 основних вида:

 • Нешиповані, або фрикційні. Це ідеальний варіант для міста, в якому розчищені від снігу дороги. Запас ресурсу для таких умови у цієї гуми досить великий.

 • Шиповані. Чудово підходять для поїздок за місто, по засніженим та обледенілим дорогам. Мають підвищену міцність, для надійнішого кріплення шипів. Недоліком є висока ціна та швидке зношення на асфальті та гравії.

 • Під шип. В таких покришках є спеціальні отвори, які можна вкрутити шип за необхідності. Недоліком є потреба постійно змінювати шипи.


Як вибрати зимові шини?

Фактори, на які потрібно звертати увагу перед покупкою покришок:

 • Тести шин. Відгуки це добре, але реальні тести показують стан справ.

 • Штучний інтелект. Ми маємо систему яка за 2-3 хв аналізує показники, показує які шини самі свіжі на ринку і які мають найкращу ціну і буквально за 1-2 дні переміщення та встановлюємо на авто. 

 • Бренд. Більш відомі бренди зазвичай мають коротший гальмівний шлях. Проте купуючи шини в Talfort, ви можете скористатись безкоштовною консультацією і ми допоможемо вибрати найоптимальніший варіант у співвідношенні ціна-якість.

 • Стійкість до зносу. Властивість залежить від хімічного складу та матеріалів, що використовуються під час виготовлення гуми, але шини які довго ходять не завжди мають гарне зчеплення.

 • Шумність. Для багатьох водіїв одним із ключових показників комфортної поїздки є рівень шуму, тому наша компанія рекомендувала би вибирати шини з асиметричним протектором. Але варто зауважити, що їхня ціна зазвичай трошки вища.


З багаторічного досвіду компанії Talfort можемо сказати, що варто купувати нові покришки. Нових покришок вистачить на декілька сезонів, а ви в свою чергу зможете отримати додаткову безпеку на дорозі. Ми з радістю допоможемо вам з підбором, саме під ваше авто.